Sieć stacjonarnej wymiany kryptowalut, stworzona dzięki współpracy z kantorami wymiany walut.

TokenEX jest projektem szwajcarskiej spółki DeFiScale AG, prowadzonym przez DeFiScale AG Oddział w Polsce z siedzibą w Krakowie.

Głównym celem TokenEX jest rozwinięcie sieci stacjonarnej wymiany walut wirtualnych, który osiągniemy w drodze współpracy z wybranymi kantorami wymiany walut, w modelu franczyzowym.

Współpraca z TokenEX opiera się na transparentnym systemie franczyzowym, w którym rolę dostawcy marki, technologii oraz płynności pełni TokenEX.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług w placówkach partnerskich, współpracujemy tylko z doświadczonymi i zaufanymi kantorami. Są to regulowane instytucje finansowe z wiedzą w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy. Dzięki temu mamy pewność, że przestrzegane są wszystkie prawne procedury bezpiecznej wymiany walut.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, dzięki współpracy jedynie ze sprawdzonymi kantorami z wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem swoich klientów.

Zgodność z regulacjami

Prowadzimy w pełni regulowaną działalność, dzięki wpisowi do rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, który jest prowadzony przez Ministra ds. Finansów.

Pełne wsparcie

Dzięki współpracy ze specjalistami prawa podatkowego i finansowego jesteśmy przygotowani, by aktywnie wspierać naszych partnerów w procesach zakupu, rozliczania i księgowania walut wirtualnych.

BLOG