TokenEX srebrnym sponsorem szwajcarskiej konferencji Crypto Valley

Szwajcarskie stowarzyszenie Crypto Valley powstało, by wspierać start-upy oraz duże przedsiębiorstwa oraz zbudować wiodący ekosystem technologii blockchainowych i kryptograficznych. Organizowana przez stowarzyszenie konferencja, jest tworzona we współpracy z Uniwersytetem w Lucernie, a jej goście przybywają z całego świata, by podejmować tematy obecnego stanu oraz przyszłości technologii blockchain. Uczestnicy z firm rozpoczynających działalność, korporacji, środowisk akademickich i rządowych – wszyscy zbierają się by przedstawić swój punkt widzenia na rozwój branży.

Tegoroczna edycja, już czwarta, odbędzie się w dniach 2-3 czerwca, w szwajcarskim mieście Rotkreuz. TokenEX zaangażował się w tę edycję i zdecydowaliśmy się zostać Srebrnym sponsorem wydarzenia. Jest to dla nas ogromna szansa na rozwój, budowanie sieci biznesowych kontaktów, a także możliwość nauki od liderów branży.

Wszystkich chętnych na spotkanie z nami na miejscu oraz dyskusję na temat kryptowalut i ich użyteczności w życiu codziennym, oraz adaptacji w firmach, zapraszamy do kontaktu na support@tokenex.pl.